Keban Temizlik Firması

Keban Temizlik Firması Müşterilerimizin göz önünde bulundurmaları gereken bir konuda temizlik firmalarının hizmet kalitesi farklıdır. Gündelikçi olarak tabir ettiğimiz bayanların vermiş olduğu hizmet ile temizlik firmalarının hizmetleri kıyaslanmamalıdır.Temizlik firmalarında herhangi bir zarar ve memnuniyetsizlik olması durumunda muhatap olarak karşınızda kurumsal bir firma bulabilirsiniz.Güçlü temizlik ekipmanları kullanılan kaliteli sarf malzemeleri her zaman şirket tarafından temin edilir. Kaliteli ve güvenilir bir temizlik firmasına ihtiyacınız var ise müşterilerimizin arasında sizi de görmekten memnuniyet duyarız.Temizlik hizmetlerimizde önemli yer tutmaktadır. Bütün işletmeler sabah işbaşı yaptığında çalıştığı ortamda görsel güzelliklerinin yanı sıra temiz ve hijyenik olmasını arzular. Bununda bize göre en önemli nedeni evimizden çok iş yerlerimizde vakit geçirmektir.Ofis temizliği rutin yapılan ofislerde temiz ve hijyenik bir ortam olacağından ofis çalışanlarını motivasyonu artırır.Firmamız zemin cilalama alanında müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda sunduğu iki alternatif ile en uygun çözümü uygular. Zemininizin daha uzun süre dayanaklı kalmasını ve parlaklığının göz kamaştırıcı şekilde olmasını isterseniz firmamız kristalize cilalama, süt cilalama ve epoksi yöntemi ile yanınızda olur.

Keban Temizlik Firması

Sonrasında temizlenmiş ve kurumuş olan alana profesyonel makinelerimiz ve çalışma arkadaşlarımız ile cilalama işlemini uygularız. En iyi sonucu elde etmiş olarak siz değerli müşterilerimizin yüzündeki gülümseme ile yanınızdan ayrılırız.Güçlü leke çıkarıcı malzemeler ile kullandığımız ürünler sizin koltuk halı tiftik, yağ tabakası kir pası her şeyi en mükemmel şekilde temizleyip kirleri çıkarıyoruz.Ofis temizliği birçok açıdan daha zor ve daha yorucu bir işlemdir. Ofiste yer alan eşyaların çok yer kaplaması ve detaylı olması işleri çok daha zorlaştırmaktadır. Böyle ortamlarda temizlik yapabilmek için kapsamlı cihazlara ihtiyaç duyulmaktadır. Doğal olarak herkeste bu cihazlar olamayacağı için bu konuda profesyonel firmalardan destek almak çok daha mantıklıdır.

  • Camların çizilmeyen ince cam kazıma jileti ile boyai harçi silikon ve etiketlerden arındırılması ve silimi
  • Çerçevelerin koruma etiketlerinin sökülüp silinmesi, buhar makinesi yardımıyla pencere oluklarının temizliği
  • Lavabo ve banyolardaki fayanslardaki derz kalıntılarını öncelikle tozunun indirilmesi, Sonrasında kusmayı engellemek için endüstriyel bir kimyasal ile temizlik uygulaması yapılır.
  • Kapı, dolap, mutfak tezgahı ve tezgahın altındaki dolapların silinmesi için ince bir temizlik yapılır.
  • Parkelere kuru-köpük makinesi yapılarak tozlardan derinlemesine arındırılır.

Call Now Button
WhatsApp Logo