PROFESYONEL HİZMETLERİMİZ

Elazığ Dezekfeksiyon Hizmetleri

Elazığ Dezekfeksiyon Hizmetleri  Her türlü ortamda meydana gelebilecek hijyen sorunlarınıza karşın dezenfeksiyon çözümlerimiz bulunmaktadır. Ev, ofis, işyeri, villa, daire, fabrika, şirketleri, tüm İstanbul geneline ve her mahalle ve her sokağa hizmet verilir. Dezenfeksiyonlu temizlik anlamında güvenebileceğiniz tek firma olmanın gururunu yaşıyoruz.

Elazığ Dezekfeksiyon Hizmetleri

Elazığ Dezekfeksiyon Hizmetleri

Dezekfeksiyon Hizmetleri ve çevresinde firmaların, tesislerin, hastanelerin, okulların, aşılveriş merkezlerinin, iş yerlerinin, iş merkezlerinin, ofislerin, evlerin, binaların, apartmanların, sitelerin dezenfektan ve temizlik hizmetleri ile haftanın her günü 7/24 saat boyunca deneyimli uzman ekiplerimizce verilmektedir.

Dezenfeksiyon Çeşitleri

Oksidasyon amacıyla kullanılan başlıca dezenfektanlar; Kimyasal dezenfektanlar, Fiziksel dezenfektanlar, Mekanik dezenfektanlar ve Radyasyon ile dezenfeksiyondur. Bu uygulamalar aşağıda açıklanmıştır.

Kimyasal dezenfektanlar yaygın şekilde kullanılmaktadır. Dezenfektan etkisi olan çok sayıda kimyasal madde olmakla birlikte, bunlar arasında etkisi, uygulanabilirliği ve uygulama kolaylığı gibi çeşitli koşulları sağlayan madde sayısı sınırlıdır.

İdeal dezenfektan nasıl olmalıdır

  • Nötral pH’da suda çözülmeli
  • Renksiz ve kokusuz olmalı
  • Stabil,herhangi pH’da aktif olabilmeli
  • Tüm mikroorganizmalara etkili olmalı
  • Toksik olmamalı
  • Malzemeye zarar vermemeli
  • Organik maddeler aktivitesini etkilememeli
  • Kullanımı Kolay olmalıdır

Elazığ  başta olmak üzere tamamına dezenfekte ve temizlik hizmetleri sunan profesyonel ekibimiz sizlere güvenili, sağlıklı temiz alanlar oluşturmaktadır. Bu günlerde dünyayı etkisi altına alan Coronavirüs (Corona Virus) ‘e karşı alınacak önlemlerin başında hijyen gelmektedir. Kişisel hijyenin yanında dokunduğumuz ve yanından geçtiğimiz tüm yüzeylerin uygun ekipman ve dezenfektanlarla dezenfeksiyonu oldukça önemlidir. Uzman ekipler ve ekipmanlarla, virüse karşı etkili dezenfektanlarla bu temizlik / hijyen hizmeti düzenli olarak yapılmalıdır.

Dezekfeksiyon nasıl yapılır?

dezekfekisiyon yaparken kapının koulnda başlanmalıdır.

Call Now Button
WhatsApp Logo